Modelowanie ciała przed wakacjami – jeszcze zdążysz

3 lipca 2019

Pogoda w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza. Chciałoby się powiedzieć, że aż za bardzo! Kogo lato w tym roku zaskoczyło? Kto nie jest przygotowany na kuse kreacje letnie i stroje kąpielowe odsłaniające znaczną część ciała? Jeśli nie udało Ci się dotrzymać noworocznych postanowień (dieta, trening, itp.) i nie zdążyłaś zadbać o sylwetkę do wakacji, może

BOTOKS – co warto wiedzieć?

11 kwietnia 2019

Toksyna botulinowa, zwana potocznie botoksem znajduje zastosowanie w medycynie od kilkudziesięciu lat. Wykorzystywana jest w leczeniu dolegliwości związanych z nieprawidłowym napięciem mięśniowym (np. zez), leczeniu bólów migrenowych, bruksizmu. Znalazła również swoje miejsce w gabinetach medycyny estetycznej.

Efektywność CLATUU

21 marca 2019

Walczysz z wałeczkami i trudnym tłuszczem w okolicach podbrzusza, ud, linii stanika oraz ramion? Mordercze treningi i ciężka dieta nie przynoszą rezultatów, a liposukcja jest zbyt drastycznym rozwiązaniem? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być KRIOLIPOLIZA?!

Laser frakcyjny i peeling laserowy

23 stycznia 2019

Okres od jesieni do wiosny to najlepszy czas na wykonywanie zabiegów laserem frakcyjnym. Skóra poddana temu zabiegowi musi unikać słońca, dlatego jeżeli myślisz o skorzystaniu z ich dobrodziejstwa, zrób to jak najszybciej.