Usuwanie cieni pod oczami

Cienie pod oczami dodają lat i sprawiają, że wyglądamy na wiecznie zmęczonych. W naszym gabinecie możesz się ich nareszcie pozbyć i nadać spojrzeniu młodzieńczego blasku. Korzyści płynące z usunięcia cieni pod oczami to przede wszystkim szybkie i spektakularne rezultaty, gładsza skóra i wyraźne odmłodzenie twarzy.

Zabieg
Zabieg polega na podaniu w okolicę „doliny łez” kwasu hialuronowego. Powoduje on spłycenie lub całkowite usunięcie zagłębienia pomiędzy dolną powieką a policzkiem. Dzięki osunięciu skóry od naczyń krwionośnych zmienia się też jej odcień: sińce znikają, a skóra nabiera jaśniejszej barwy.

Czym
Do likwidacji cieni pod oczami stosujemy Teosyal Redensity II, całkowicie bezpieczny preparat o innowacyjnej formule, który zrobił błyskotliwą karierę na rynku medycyny estetycznej we Francji I Włoszech. Redensity II to żel na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Podany śródskórnie w miejsce zasinienia dosłownie wypełnia zapadnięcia pod oczami niczym higroskopijne poduszki. Pełniący funkcję wypełniacza kwas hialuronowy dodatkowo nawilża skórę i pobudza proces jej odnowy. W ogólnym składzie preparatu znajduje się też kompleks ośmiu aminokwasów, antyoksydanty, cynk, miedź oraz witamina B6. Wszystko po to, by dodatkowo wspomóc procesy regeneracyjne. Dzięki starannie dobranym składnikom, produkt ten nie tylko skutecznie likwiduje cienie i przebarwienia pod oczami, ale także sprzyja namnażaniu nowych włókien kolagenowych.

Czy to boli?
Jest to zabieg mało bolesny nawet dla pacjentów posiadających stosunkowo niski próg bólu.  W składzie preparatu znajduje się środek znieczulający z lidokainą. W połączeniu ze znieczuleniem powierzchniowym w postaci kremu, czyni to zabieg praktycznie zupełnie bezbolesnym.

WSKAZANIA
  • cienie pod oczami,
  • fałdy powiekowo-policzkowe,
  • niewielkie worki pod dolnymi powiekami,
PRZECIWSKAZANIA
  • aktywne stany zapalne,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub inne składniki preparatu,
  • choroby nowotworowe,
  • ciąża i karmienie piersią,

   

Efekty
Zabieg pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych, często wręcz spektakularnych efektów. Efekty utrzymują się do ponad 1,5 roku. Znika problem podkrążonych oczu, a skóra wokół nich staje się wyraźnie bardziej elastyczna, gładka i lepiej nawilżona.

cienie pod oczami 4 kopiuj
redensity2

after34after35

cienie pod oczami 5