Skin Ceuticals

_D2A7852SkinCeuticals to prestiżowa amerykańska marka rekomendowana przez dermatologów oraz chirurgów plastycznych. Oferowane produkty cechują się nowatorskimi formułami, zawierającymi czyste, skoncentrowane substancje aktywne, które optymalnie wnikają w głąb skóry.

Filozofia pielęgnacyjna Skin Ceuticals opiera się na trzech fundamentalnych zasadach:

  • przeciwdziałania oznakom starzenia
  • korygowania widocznych objawów starzenia się skóry, by w skuteczny sposób przywracać jej zdrowy, młody i promienny wygląd.
  • ochrony zdrowej skóry filtrami chroniącymi przed działaniem szkodliwego promieniowania UV,

Zabiegi opracowane przez specjalistów Skin Ceuticals są przeprowadzane wyłącznie w specjalistycznych gabinetach medycyny estetycznej oraz najlepszych ośrodkach SPA.
Każdy z zabiegów wykonywany jest kompleksowo na twarzy, szyi i deklcie.

Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej

Zabieg na bazie maski z kwasem hialuronowym oraz serum odżywiająco-regeneracyjnego. Terapia ma za zadanie rozluźnienie i pobudzenie skóry, a także poprawę krążenia krwi. Dogłębne nawilża i relaksuje.

Zabieg oczyszczający dla skóry z problemami

Innowacyjny zabieg oczyszczający dla cery mieszanej, który ma na celu regulację produkcji sebum i nawilżenie naskórka bez zatykania porów. Do tego typu zabiegu wykorzystywane są lekkie, nietłuste preparaty ze składnikami aktywnymi o właściwościach przeciwzapalnych i antyseptycznych. Specjalnie dobrane produkty skutecznie eliminują toksyny, sprawiając, że skóra po terapii staje się doskonale oczyszczona, gładka i miękka w dotyku. Preparaty z retinolem dodatkowo wspomagają regenerację komórek i stymulują produkcję kolagenu.

Kojący zabieg dla skóry wrażliwej

Skóra wrażliwa jest szczególnie wymagająca i przejawia reakcje zapalne na różnego rodzaju czynniki drażniące. Zabieg ma na celu kojenie podrażnień, zmniejszenie widoczności rumienia i przywrócenie komfortu. Terapia polega na zastosowaniu specjalnie dobranych produktów ze składnikami aktywnymi o działaniu łagodzącym i uspokajającym. Preparaty te pomagają przywrócić zdrowy wygląd naskórka, neutralizują działanie wolnych rodników i chronią skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi.

Zaawansowany zabieg dla skóry dojrzałej

Zaawansowany zabieg odpowiadający bezpośrednio na biologiczne przyczyny starzenia się skóry. Polega on na kompleksowej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu preparatami, których aktywne składniki skutecznie złuszczają martwy naskórek, minimalizują przebarwienia i stymulują produkcję nowego kolagenu. Pomagają również chronić naturalną barierę skóry, by złagodzić dolegliwości związane ze starzeniem i nadmiernym przesuszeniem naskórka.

Terapia korygująca przeciw oznakom starzenia

Terapia korygująca, dotleniająca i rozjaśniająca skórę. Wygładza zmarszczki i poprawia mikro-cyrkulację. Stymulują również syntezę kolagenu, aby wyeliminować główne objawy starzenia, zapewniając przy tym wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem.