O nas

Do艂膮cz
do zespo艂u

PROESTETICA Klinika dr Prager tworzona jest przez wykwalifikowanych lekarzy specjalist贸w, kt贸rych ogromna wiedza oraz wieloletnie do艣wiadczenie praktyczne pozwalaj膮 spe艂nia膰 oczekiwania nawet najbardziej wymagaj膮cych pacjent贸w, wykonuj膮c zabiegi na najwy偶szym poziomie.

Specjalizujemy si臋 w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, ginekologii estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii oraz chirurgii estetycznej.

Oferty pracy

Koordynator Obs艂ugi Pacjenta

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko KOORDYNATOR OBS艁UGI PACJENTA. Do jej obowi膮zk贸w nale偶e膰 b臋dzie dbanie o najwy偶sze standardy obs艂ugi klient贸w kliniki, w tym: rozpoznanie potrzeb i doradztwo w doborze zabieg贸w, rejestrowanie wizyt,  prowadzenie dokumentacji, przygotowanie raport贸w finansowych.

Poszukujemy:

  • osoby energicznej,
  • o 艣wietnej organizacji pracy,
  • wielozadaniowo艣ci,
  • wysokiej kulturze osobistej,
  • komunikatywno艣ci,
  • do艣wiadczeniu w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane do艣wiadczenie w tworzeniu tre艣ci do social media.

Oferujemy:

  • prac臋 w renomowanej klinice
  • du偶膮 dawk臋 wiedzy i mo偶liwo艣膰 jej poszerzania
  • szkolenia
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prac臋)
  • prac臋 w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesy艂anie aplikacji (CV ze zdj臋ciem). Informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 wy艂膮cznie z wybranymi osobami.

Zacznij prac臋 w Proestetica

Wy艣lij do nas swoje CV

    Wype艂nij formularz