O nas

Dołącz
do zespołu

PROESTETICA Klinika dr Prager tworzona jest przez wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, których ogromna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne pozwalają spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów, wykonując zabiegi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, ginekologii estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii oraz chirurgii estetycznej.

Oferty pracy

Asystentka ds. administracyjno-marketingowych

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko ASYSTENTKA ds. ADMINISTRACYJNO-MARKETINGOWYCH. Do jej obowiązków należeć będzie dbanie o najwyższe standardy obsługi klientów kliniki, rejestrowanie wizyt, przygotowanie raportów finansowych oraz realizacja dodatkowych działań marketingowych (prowadzenie mediów społecznościowych, współorganizacja eventów).

Oczekiwania:

  • wysokiej kultury osobistej i wysokiej jakości obsługi klientów
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • otwartości i komunikatywności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
  • nienagannej prezencji

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej klinice
  • dużą dawkę wiedzy i możliwość jej poszerzania
  • szkolenia produktowe i zabiegowe
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem). Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Zacznij pracę w Proestetica

Wyślij do nas swoje CV

Wypełnij formularz