Martwi Cię jakaś zmiana na skórze? Nie masz dobrego doświadczenia z ostatnich wizyt u dermatologa? Czekamy na Ciebie.

Zabieg

Dermatologia jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnozowaniem, leczeniem oraz odpowiednią profilaktyką chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci.

Jak działa

Jak działa

Badanie dermatoskopowe to jedno z podstawowych narzędzi dermatologa pozwalające na ocenę znamion barwnikowych oraz innych zmian skórnych Pozwala na odpowiednio wczesne rozpoznanie lub zapobieganie zmianom nowotworowym skóry. Oprócz podstawowego narzędzia, badanie wykonujemy wideodermatoskopem, który dzięki specjalistycznej kamerze, umożliwia komputerowe badanie skóry w znacznie większym, bardziej dokładnym powiększeniu.

Dermatologia jest gałęzią medycyny pozostająca w ścisłym związku z innymi specjalizacjami medycznymi, gdyż na kondycję naszej skóry mają wpływ takie czynniki jak zaburzenia hormonalne, metaboliczne, choroby reumatyczne, zaburzenia krążenia czy też utajone ogniska zapalne. Stąd też, by postawić odpowiednią diagnozę i podjąć skuteczne leczenie wymagane jest wykonanie odpowiednich badań oraz konsultacji dodatkowych.

Należy zdawać sobie również sprawę, iż często to właśnie dermatolog jest pierwszą osobą, która na podstawie wczesnych objawów skórnych może naprowadzić pacjenta na istotną chorobę leżącą u podstawy tych zmian i pokierować do odpowiedniego specjalisty.

Jeśli więc masz jakiekolwiek problemy skórne, potrzebujesz pomocy zaufanego specjalisty, który wysłucha, postawi odpowiednią diagnozę i dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu ułoży dla Ciebie indywidualną terapię leczenia – czekamy na Ciebie w PROESTETICA Klinika dr Prager.

Wskazania

Wskazania

  • zmiany skórne
  • choroby paznokci
  • problemy z włosami
  •  

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Dzięki badaniu lekarz trafnie oceni zmiany skórne, a to z kolei daje pacjentowi pewność, że zaproponowane leczenie będzie jak najbardziej trafne i przyniesie oczekiwane rezultaty.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zalecenia

Film

Przeciwskazania

Cennik

Cennik

Badanie dermatoskopowe
1 badanie
Badanie dermatoskopowe
250 zł
 
Badanie wideodermatoskopowe
300 zł