Cavi-Lipo

Cavi-Lipo to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej. W Szwecji, Danii i Japonii to absolutne nr 1 w walce z odchudzaniem! Wysoką skuteczność zawdzięcza unikalnym rozwiązaniom chronionym patentem.

Cavi-Lipo to kawitacja ultradźwiękowa najnowszej generacji

Największą zaletą Cavi-Lipo jest skuteczność. Dzięki specjalnej, chronionej patentem głowicy fale ultradźwiękowe rozchodzą się w pozycji poziomej wskutek czego zderzają się, wytwarzając wibracje. Pozwala to na doprowadzenie do znacznie silniejszego zjawiska kawitacji niż
w przypadku innych urządzeń, gdy fala rozchodzi się pionowo w głąb tkanek. Silniejsze działanie przekłada się na zwiększony efekt.. Zawartość komórek tłuszczowych zostaje upłynniona, wyrównuje się struktura tkanki podskórnej Technologia wykorzystana w Cavi-Lipo jest opatentowana, co sprawia, że na rynku Cavi-Lipo nie ma odpowiednika..

Obecnie Cavi-Lipo jest urządzeniem nr 1 wśród terapii redukujących tkankę tłuszczową w Japonii i krajach skandynawskich. W Szwecji zabiegi z wykorzystaniem Cavi-Lipo jako jedyne są oficjalnie rekomendowane przez lekarzy i refundowane przy leczeniu otyłości.

Bezpieczeństwo

Zabieg Cavi-Lipo jest nieporównanie bardziej bezpieczny niż zabieg z wykorzystaniem innych tego typu urządzeń. Użycie mniejszej mocy oraz poziome rozchodzenie się fali powoduje, że całość energii skoncentrowana jest na tkance tłuszczowej i nie dociera do narządów wewnętrznych. Zastosowanie tej technologii gwarantuje niemal całkowite wykluczenie skutków ubocznych.
W znaczący sposób podnosi to komfort zabiegu dla pacjenta. Urządzenie otrzymało zatwierdzenie restrykcyjnej amerykańskiej federacji FDA. Posiada również CE w dwóch dyrektywach
i certyfikaty, takie jak: ISO 9001, ISO 13485.

Czym jest kawitacja ultradźwiękowa?

Likwidacja tkanki tłuszczowej metodą kawitacji ultradźwiękowej charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością dzięki całkowitemu niszczeniu części komórek tłuszczowych. Kiedy fala ultradźwiękowa dociera do komórek tłuszczowych ich zawartość ulega upłynnieniu. Pod wpływem wibracji w komórkach tworzą się puste przestrzenie. Zwiększają one swoją objętość aż do momentu rozerwania ścian komórek tłuszczowych i uwolnienia ich zawartości. Następnie tłuszcz zostaje wydalony z naturalnym systemem metabolizmu.

WSKAZANIA
  • podbródku,
  • ramionach,
  • brzuchu,
  • pośladkach oraz udach.

   

PRZECIWSKAZANIA
  • ciężkie choroby nerek i wątroby,
  • nieunormowana cukrzyca,
  • choroby nowotworowe,
  • przepuklina brzuszna,
  • hemofilia,
  • zakrzepowe zapalenie żył,
  • posiadanie stymulatora serca lub metalowych implantów,
  • ciąża.

   

Efekty zabiegu

Na ogół zaleca się serię 4-6 zabiegów z częstotliwością 1 zabiegu na tydzień.. Najczęściej już po pierwszym zabiegu Cavi-Lipo widoczne jest zmniejszenie obwodu obszaru poddanego terapii i/lub redukcja cellulitu. Każdy kolejny zabieg wnosi dalszą redukcję obwodu.

cavi-lipo

Zobacz też:

Nadwaga – ciemniejsza strona strona nadprogramowych kilogramów