HIFU Ultraformer 3

baner

Długotrwały lifting i ujędrnienie skóry
widoczne już po jednym zabiegu!

HIFU Ultraformer III to przełomowy system wykorzystujący delikatną, choć potężną siłę najnowszej technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)  do głębokiego liftingu. Silnie stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu i daje efekt spektakularnego ujędrnienia skóry. Jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Nie wymaga okresu rekonwalescencji.

HIFU ULTRAFORMER III to przełomowy bezoperacyjny lifting nowej generacji. Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa inicjuje procesy intensywnej regeneracji skóry, które rozwijają się przez 3 do 6 miesięcy. Technologię medyczną HIFU ULTRAFORMER III można zastosować do twarzy, ale także do innych partii ciała. Dzięki temu dochodzi do ich radyklanego ujędrnienia, czego rezultatem jest młodszy i zdrowszy wygląd. Zaletą metody jest niska inwazyjność i brak okresu rekonwalescencji. W dodatku nie trzeba poddawać się serii zabiegów. Już po jednorazowej wizycie nasza skóra zaczyna pracować na spektakularny efekt. W 2016 r. zabieg został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej.

ZADZWOŃ POD NR 515 152 363 I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Utrata jędrności – skąd ten problem?

Utrata jędrności skóry to nieunikniony problem. Z wiekiem dochodzi do nieodwracalnych zmian w aktywności fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Starzeniu wewnątrzpochodnemu towarzyszy starzenie zewnątrzpochodne. Na tempo fizjologicznych zmian nie mamy wpływu (jest ono uwarunkowane genetycznie). Jednak wiele destrukcyjnych oddziaływań (np. promieniowanie UV, uboga dieta, używki, wahania wagi) możemy ograniczyć lub wyeliminować sami. 

Już od 30. roku życia gęstość włókien kolagenowych na 1 cm2 skóry spada rocznie o ok. 2%.

Nowe technologie na pomoc skórze 

Bez względu na źródło problemu, dziś możemy skorzystać ze światowych, skutecznych technologii medycznych w celu odwrócenia procesów zachodzących w skórze. Dotyczy to najbardziej widocznych oznak utraty jędrności na twarzy (zmarszczki, wiotkość, zniekształcenie konturów, podatność na opuchlizny), jak i na całym ciele. Partie szczególnie problematyczne to zazwyczaj szyja, dekolt, brzuch, uda, kolana i łydki. HIFU ULTRAFORMER III to alternatywne, innowacyjne i uniwersalne rozwiązanie, które pozwala przywrócić napięcie skóry we wszystkich tych okolicach. Jak się okazuje, imituje ono mechanizmy, które zachodzą w naszym ciele pod warunkiem właściwej pracy fibroblastów i intensywnych ćwiczeń siłowych.

01

02

HIFU ULTRAFORMER III w 4 krokach

 • Wywiad lekarski i ustalenie preferowanego zakresu zabiegu.
 • Demakijaż i zastosowanie środka znieczulającego (opcjonalnie).
 • Aplikacja żelu i emisja ultradźwięków od głębszych do powierzchniowych warstw skóry.
 • Powrót do codziennych aktywności, podczas gdy uruchomione procesy przywracania jędrności utrzymują się aż do 3 miesięcy!

Ultradźwiękowy lifting, który trwa

HIFU ULTRAFORMER III opiera się na działaniu wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej. Ta niesłyszalna dla ludzkiego ucha fala znalazły szerokie zastosowanie w dziedzinach medycznych (np. w USG, w urologii do rozbijania kamieni nerkowych czy w okulistyce do likwidacji zmętnień oka), a obecnie robi karierę w medycynie estetycznej. Urządzenie zostało wyposażone w technologię H.I.F.U. (High Intensity Focused Ultrasound), która umożliwia zastosowanie na małym obszarze ciała zogniskowanej wiązki ultradźwięków. Docierają one do skóry właściwej w postaci bodźca termicznego. Na skutek koagulacji białek, w tym włókien kolagenowych, dochodzi do powstania mikrourazów i obkurczania się tkanki, co stanowi dla niej swoistą „gimnastykę”. Efektem tego jest stymulacja intensywnych procesów regeneracji skóry, które prowadzą do radykalnego przywrócenia jej jędrności.

Mikropodrażnienia pod lupą

Aby dobrze zrozumieć pojęcie „mikropodrażnień”, warto przypomnieć sobie zjawisko, jakie zachodzi podczas aktywnego uprawiania sportu. Wówczas również nasze mięśnie doznają licznych, drobnych urazów, które są odczuwalne jako zakwasy. Docelowo prowadzą one jednak do uformowania zwartej i jędrnej tkanki mięśniowej. Podobne zjawisko ma miejsce przy zastosowaniu metody HIFU ULTRAFORMER III, z tą jednak różnicą, że wiązka ultradźwięków oddziałuje w sposób wysoce selektywny (jedynie na ściśle określonej partii ciała), a ponadto nie towarzyszą temu nieprzyjemne doznania bólowe. Chwilowy dyskomfort podczas zabiegu mogą skutecznie złagodzić preparaty znieczulające, jednak ich zastosowanie zwykle nie jest konieczne.

01

02

Jak długo trwa efekt?

Najważniejszą zaletą zabiegu przy zastosowaniu HIFU ULTRAFORMER III jest długotrwałe działanie liftingujące. Już po jednorazowym zastosowaniu ultradźwięków proces przywracania jędrności skóry będzie stopniowo postępował przez kolejne 3 miesiące na twarzy i 6 miesięcy na ciele. Najbardziej radyklane rezultaty zaobserwujemy po upływie pierwszego miesiąca. Dlatego nie ma mowy o krótkotrwałym odmłodzeniu, które szybko minie.

03

Metoda skuteczna i bezpieczna

Kolejnym walorem zabiegu HIFU ULTRAFORMER III jest to, że nie wymaga on od nas okresu rekonwalescencji. Metoda ta ma charakter bezinwazyjny i odznacza się wysokim profilem bezpieczeństwa. Tuż po zabiegu możemy spodziewać się niewielkiego obrzęku i zaczerwienienia w poddanych działaniu ultradźwięków obszarach ciała, jednak objawy te zwykle ustępują po upływie kilku godzin. HIFU ULTRAFORMER III nie wymaga też dodatkowych wysiłków w pielęgnacji skóry. Wystarczy przemywać ją wodą o umiarkowanej temperaturze, stosować odpowiednio dobrane kosmetyki, a także (co jest przeciwwskazane w każdych okolicznościach) unikać substancji drażniących i nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Zabiegowi należy poddawać się wyłącznie w sprawdzonym gabinecie medycyny estetycznej pod okiem zaufanych fachowców.

foto05

Co zyskujesz?

 • Efekt radyklanego liftingu skóry, który nie wymaga serii zabiegów.
 • Inicjację procesu regeneracyjnego, który postępuje przez kolejne 3-6 miesięcy.
 • Możliwość zastosowania zabiegu zarówno na twarzy, jak i innych partiach ciała.
 • Sposób na zdecydowaną poprawę wyglądu bez względu na porę roku i nasłonecznienie.
 • Brak okresu rekonwalescencji czy dodatkowych czynności pozabiegowych.
 • Spektakularne i długotrwałe rezultaty bez ingerencji chirurgicznej.
 • Szansę na odzyskanie wyglądu zdrowej, napiętej i jędrnej skóry bez względu na wiek, ciążę czy zaniedbania związane ze stylem życia.

ZADZWOŃ TEL.  515 152 363 I ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Obszar Cena
Czoło + powieka górna 600 – 1100 PLN
Powieki dolne 550 – 1000 PLN
Skronie + kurze łapki 600 – 1100 PLN
Cała górna część twarzy (lifting czoła, skroni, brwi, powieki górnej i dolnej, kurze łapki) 1450 – 2800 PLN
Okolica ust 1000 – 2000 PLN
Policzki i dolna żuchwa 1900 – 3500 PLN
Cała dolna część twarzy (policzki, bruzdy nosowo-wargowe, marionetki, okolice ust, linia żuchwy) 3600 – 6600 PLN
Podbródek, linia żuchwy, górna część szyi 1350 – 2950 PLN
Cała twarz 5050 – 9400 PLN
Szyja 2500 – 4500 PLN
Dekolt płytki / głęboki 2900 – 4900 PLN
Piersi 3500 – 5500 PLN
Ramiona 3500 – 6000 PLN
Zewnętrzna część mięśnia piersiowego (rozpiętki) od 2000 PLN
Brzuch 2500 – 6000 PLN
Boki 2500 – 7500 PLN
Podbródek + linia żuchwy + górna część szyi 1350 – 2950 PLN
Plecy (motylki) 4500 – 6000 PLN
Okolica lędźwiowo-krzyżowa 4500 – 7500 PLN
Cała talia 12500 – 20000 PLN
Kolana 2000 – 4000 PLN
Wewnętrzna powierzchnia ud – połowa długości 4500 – 6500 PLN
Wewnętrzna powierzchnia ud – całą długość 7500 – 9500 PLN
Całe uda 14000 – 17000 PLN
Pośladki 5500 – 10000 PLN

Ceny uzależnione są od ilości impulsów ultradźwięków i mogą ulec zmniejszeniu w zależności od wielkości obszaru. Ceny zawierają VAT 23%