Żylaki, znamiona na skórze, opadające powieki ograniczające widzenie to problemy nie tylko natury estetycznej, ale i medycznej. Nie wszystkie można usunąć bezinwazyjnie. Niekiedy potrzebna jest interwencja chirurgiczna.

Zabieg

PROESTETICA Klinika dr Prager to miejsce stworzone nie tylko z myślą o osobach, które cenią sobie młody wygląd i szczupłą sylwetkę, ale także tych, którzy zmagają się z problemami natury estetycznej i medycznej. Zmiany naczyniowe, żylaki, znamiona i zmiany skórne, także w okolicach intymnych czy choćby opadające powieki, które zawężają pole widzenia – to problemy, które nie tylko nie dodają nam urody, ale przede wszystkim utrudniają codzienne funkcjonowanie.

W naszej klinice preferujemy innowacyjne metody zabiegowe, w dużej mierze laserowe, z uwagi na szybkie efekty, nieinwazyjność lub małą inwazyjność oraz brak powikłań pozabiegowych. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie rodzaje zmian nadają się do usuwania laserem. Decyzja o metodzie leczenia zapada podczas wizyty konsultacyjnej.

Nasi doświadczeni lekarze wykonują na co dzień szeroki wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej.

Jak działa

Zakres konsultacji

  • zmiany naczyniowe
  • znamiona i zmiany skórne
  • lifting twarzy – nici liftingujące
  • plastyka powiek
  • korekcja warg sromowych
  • problemy z dziedziny chirurgii ginekologicznej

Wskazania

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Konsultacja z doświadczonym lekarzem to przede wszystkim gwarancja dokładnego rozpoznania problemu oraz wybór najlepszej metody leczenia. Lekarz po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań dobiera bezwieczną terapię indywidualnie do problemu. Każdy pacjent, będąc pod opieką naszych specjalistów, może czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zalecenia

Film

Przeciwskazania

Cennik

Cennik

Konsultacja – chirurgia estetyczna
1 konsultacja
Konsultacja z lekarzem
250 zł