Nie wiesz jaki zabieg wybrać? Zapraszamy na spotkanie z doświadczonym lekarzem, który przedstawi najlepsze dla Ciebie propozycje zabiegów i dobierze indywidualny plan terapeutyczny.

Zabieg

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny być poprzedzone wywiadem lekarskim, którego głównym celem jest zapoznanie się z ogólnym stanem zdrowia pacjenta, a także określenie problemu i znalezienie najlepszej metody jego rozwiązania. To również czas przeznaczony na bliższe poznanie się, omówienie przebiegu leczenia oraz na wyjaśnienie wątpliwości nurtujących pacjenta.

W trakcie konsultacji z zakresu medycyny estetycznej doradzamy między innymi na temat:

  • usuwania zmarszczek,
  • regeneracji skóry,
  • liftingu twarzy,
  • zamykania naczyń,
  • usuwania przebarwień,
  • leczenia utraty włosów,
  • leczenia nadpotliwości,
  • usuwania nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Wszystkie konsultacje w naszej klinice są przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy, którzy dysponują wieloletnim doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej. Każdy z nich na podstawie wywiadu oraz oceny stanu zdrowia jest w stanie przedstawić Państwu indywidualny plan zabiegowy. Wszystkim naszym pacjentom oferujemy nie tylko terapie mające na celu upiększenie urody czy przywrócenie młodzieńczego wyglądu skóry, ale także profesjonalną oraz kompleksową opiekę medyczną.

Jak działa

Wskazania

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Konsultacja przed zabiegiem to profesjonalna ocena kondycji Twojej skóry oraz jej potrzeb. Zanim zapiszesz się na popularny w mediach czy wśród celebrytów zabieg, sprawdź czy aby na pewno będzie to dobre dla Twojej skóry czy ciała. Może się okazać, że zabieg ten nie przyniesie w Twoim przypadku spodziewanych efektów. Konsultacja z ekspertem eliminuje to ryzyko i jest gwarancją, że zaproponowana terapia spełni Twoje oczekiwania.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zalecenia

Film

Przeciwskazania

Cennik

Cennik

Konsultacja – medycyna estetyczna
1 konsultacja
Konsultacja medycyna estetyczna
250
 
Wizyta kontrolna pozabiegowa
bezpłatna