Laserowe dmładzanie skóry, redukcja zmarszczek, blizn potrądzikowych i pourazowych, redukcja rozstępów, rozszerzonych porów i płytkich przebarwień.

Zabieg

Laser frakcyny CO2 NeoSkin jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej stosowanym w medycynie estetycznej do intensywnej regeneracji skóry w celu odmłodzenia, likwidacji zmarszczek, usuwania blizn potrądzikowych i pourazowych, redukcji rozstępów i rozszerzonych porów oraz większości przebarwień. Urządzenie to jest wykorzystywane do trwałej i skutecznej regeneracji skóry, a także do intensywnej stymulacji produkcji nowych włókien kolagenowych.

Laser CO2 znajduje także swoje zastosowanie w ginekologii estetycznej. Laseroterapia daje doskonałe efekty m.in. w laserowym wybielaniu okolic intymnych czy leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, przywracając napięcia i sprężystości mięśni dna miednicy oraz górnej ściany pochwy.

Jak działa

Technologia jest ważna

Korzystamy z najnowocześniejszego lasera frakcyjnego CO2 NeoSkin z technologią Ultrapulse, która zapewnia jeszcze większą skuteczność zabiegów i zapewnia jeszcze wyższe bezpieczeństwo terapii. Urządzenie jest bezpieczne dla wszystkich typów skóry. Parametry wiązki światła laserowego są dobierane przez lekarza w ten sposób, aby możliwie jak najskuteczniej pobudzić głębokie warstwy skóry do regeneracji, przy stosunkowo niedużych uszkodzeniach.

Laser frakcyjny CO2 – na czym polega zabieg

W ramach zabiegu naświetla się światłem laserowym twarz lub wybrany fragment ciała. W konsekwencji dochodzi do punktowych uszkodzeń, które obejmują powierzchnię naskórka, aż do skóry właściwej. Rozszczepiona (frakcjonowana) na wiele mikrowiązek wiązka lasera naświetla tylko wybrany obszar, nie wpływając na pozostałe fragmenty skóry. To właśnie te nietknięte, zdrowe tkanki skóry przyspieszają odnowę stref zniszczonych, co skutkuje silną regeneracją i stopniowym usuwaniem blizn czy zmarszczek. Promieniowanie laserowe powoduje odparowanie i koagulację tkanek w obrębie stref mikrotermalnych, dlatego zabieg ten przebiega w sposób bezkrwawy, a po zabiegu dochodzi do szybkiego gojenia. Ma to również wpływ na zwiększenie produkcji kolagenu oraz szybkie gojenie się uszkodzeń skóry. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Jakie obszary można poddać działaniu lasera frakcyjnego

Zabieg może być wykonywany na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, tak naprawdę na każdym innym obszarze dotkniętym zmarszczkami, bliznami czy rozstępami oraz na okolicach intymnych. Aby poddać działaniu urządzenia całą, wybraną powierzchnię skóry, zwykle powtarza się zabieg kilka razy.

Wskazania

Wskazania

 • zmarszczki i zwiotczenie skóry
 • blizny potrądzikowe
 • blizny pourazowe
 • rozstępy
 • rozszerzone pory
 • przebarwienia

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Terapia laserem frakcyjnym CO2 NeoSkin przynosi doskonałe efekty wygładzenia i ujędrnienia skóry, redukcji zmarszczek i przebarwień oraz redukcji blizn i rozstępów. Skóra po zabiegu jest gładka, wyraźnie odmłodzona, odzyskuje zdrowy, jednolity koloryt oraz promienny wygląd.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Jak długo utrzymuje się efekt?

Pierwsze efekty na obszarze poddawanym zabiegowi laserem frakcyjnym CO2 są widoczne po kilku dniach w postaci wygładzenia i ujędrnienia. Przebudowa kolagenu jest jednak procesem, który trwa przez następne 3-6 miesięcy, a uzyskane efekty utrzymują się około 2 lat. Po tym okresie wskazane jest powtórzenie zabiegu, ponieważ skóra podlega naturalnemu procesowi starzenia.

Jeśli celem było usuwanie blizn, zmarszczek lub rozstępów, oczekiwane zmiany w wyglądzie można zaobserwować po około 5-6 tygodniach od zastosowania lasera. Ponieważ jednak przez kolejne pół roku po zabiegu kolagen nadal się przetwarza, w tym czasie skóra staje się jeszcze bardziej jędrna i gładka. W przypadku usuwania blizn i redukcji rozstępów rezultat jest trwały.

Zalecenia

Zalecenia przed zabiegiem

Decydując się na zabieg laserem frakcyjnym CO2 należy pamietać, aby skóra nie była opalona. Na 10 dni przed zabiegem nie stosować kremów z retinolem, ani nie zażywać leków i ziół światłouczulających (nagietek, dziurawiec).

Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zastosowaniu lasera widoczne jest zaczerwienienie i obrzęk, a sama skóra wydaje się bardzo naciągnięta. Jeśli moc lasera frakcyjnego CO2 oraz liczba punktów objętych jego wiązką była duża, to powrót do zdrowia potrwa nieco dłużej niż w przypadku zastosowania słabszych parametrów. Efekty redukcji rozstępów czy usuwania blizn będą jednak także bardziej widoczne.

Film

Przeciwskazania

Przeciwskazania

 • ciąża, karmienie piersią
 • tendencja do bliznowacenia
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • choroba nowotworowa
 • cukrzyca
 • bielactwo
 • atopowe zapalenie skóry
 • łuszczyca

Cennik

Cennik

Laser frakcyjny CO2
1 zabieg
Twarz
1600 zł
 
Szyja
1000 zł
 
Dekolt
1000 zł
 
Twarz + szyja
2100 zł
 
Twarz + szyja + dekolt
2800 zł
 
Czoło
700 zł
 
Policzki
1000 zł
 
Skronie
500 zł
 
Okolice ust
550 zł
 
Okolice oczu
00 zł
 
Usuwanie rozstępów – większy obszar, wiele rozstępów
cena indywidualna
 
Laserowe usuwanie znamion i zmian skórnych
od 350 zł
 
Odmładzanie zewnętrzych okolic intymnych
900 zł
 
Odmładzanie i obkurczanie pochwy
1900 zł
 
Leczenie nietrzymania moczu
1900 zł
 
Leczenie nietrzymania moczu – kolejny zabieg
1500 zł
 
Laserowe wybielanie okolic intymnych
od 1000 zł
 
*osoby do 24 roku życia – RABAT 30%