Usuwanie zmian skórnych laserem Co2

Terapia z zastosowaniem lasera frakcyjnego CO2 to najnowocześniejsza metoda stosowana w praktyce dermatochirurgicznej. Usuwanie znamion i blizn w klinice ProEstetica w Poznaniu gwarantuje satysfakcjonujące efekty. Laser minimalizuje uszkadzanie tkanek sąsiednich i krwawienie. Skóra goi się błyskawicznie i bez śladu po byłym defekcie. Zapraszamy na konsultacje z naszymi dermatologami. Wiele zmian skórnych warto usunąć nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Dowiedz się więcej na temat działania lasera CO2.

Jak działa?
Działanie lasera CO2 wiąże się z odparowaniem tkanek, poprzez przemianę wody znajdującej się w przestrzeniach międzykomórkowych w parę wodną, co skutkuje termicznym zniszczeniem komórek skóry. Zaletą lasera jest bezkontaktowa praca gwarantująca całkowitą czystość pola operacyjnego oraz redukcje ryzyka krwawienia dzięki natychmiastowej koagulacji naczyń krwionośnych.

Zalety zabiegu usuwania zmian skórnych laserem CO2
Ponieważ zabiegi z wykorzystaniem lasera CO2 są bardzo precyzyjne i nie prowadzą do uszkodzenia tkanek, okres rekonwalescencji skrócony jest do minimum. Zabiegi nie wyłączają z życia towarzyskiego i zawodowego, dają bardzo dobry efekt kosmetyczny i cechują się wysoką skutecznością terapeutyczną. Ze względu na bezkontaktową metodę przeprowadzenia zabiegu, nie ma możliwości zakażenia żółtaczka czy wirusem HIV.

Czym?
W naszej klinice używamy najnowocześniejszego lasera CO2 z UltraPulsem. Wyjątkowość tego urządzenia polega na niezwykle krótkim czasie impulsu laserowego w ultrakrótkich odstępach. Zapobiega to przegrzaniu tkanek oraz zdecydowanie zmniejsza odczuwanie bólu w czasie zabiegu. W wielu przypadkach pozwala na przeprowadzenie zabiegu bez znieczulenia. W trakcie zabiegu stosujemy ewakuator oparów z wielostopniowym systemem filtracji, który zapewnia pacjentowi i wykonującemu zabieg wysoki stopień bezpieczeństwa.

WSKAZANIA
  • włókniaki miękkie,
  • prosaki,
  • brodawki wirusowe twarzy, stóp, rąk (kurzajki) i inne,
  • ogniska rogowacenia słonecznego, rogowacenia białe-leukoplakia,
PRZECIWSKAZANIA
  • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych,
  • naczyniaki rubinowe

Zalecenia po zabiegu laserem CO2 :

  • bezwzględnie dbać o czystość i higienę leczonego obszaru,
  • w miejscach po usuniętych zmianach nie stosować żadnych kosmetyków lub leków niezalecanych przez lekarza wykonującego zabieg,
  • unikać długotrwałego moczenia miejsc pooperacyjnych,
  • nie opalać (słonce, solarium) zagojonych miejsc przez okres 2-6 miesięcy!
EFEKTY
Cała twarz1500 PLN
Cała twarz1500 PLN
Cała twarz1500 PLN