Innowacyjna nić do liftingu krocza.

Zabieg

Vaginal Narrower to innowacyjne na rynku nici do zastosowania w ginekologii plastycznej w celu rekonstrukcji przedsionka pochwy oraz liftingu tkanek krocza. Metoda ta zalecana jest przede wszystkim kobietom w wieku 40-60 lat, kobietom po przebytym porodzie z przypadkiem wypadnięcia pochwy lub nieprawidłowym zszyciem mięśni krocza, a także wszystkim kobietom z problemem zmniejszenia napięcia mięśni krocza i tkanek.

Jak działa

Jak działa

Lifting krocza wykonany przy użyciu nici Vaginal Narrower stosowany jest w przypadku defektów funkcjonalno-kosmetycznych związanych ze zbyt szerokim wejściem do pochwy. Najczęściej jest to rezultat przebytych porodów drogą naturalną, nacięcia i szycia krocza.

Zabieg Vaginal Narrower polega na zastosowaniu kotwiczących nici z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach. Wprowadza się jedną lub dwie nici przez 4-6 bardzo małych i płytkich nacięć skóry krocza
w obrębie tkanki podskórnej i płytko umiejscowionego pod skórą mięśnia. Zabieg kończy się na zawiązaniu nici. Zabieg przeprowadzany jest w ramach chirurgii jednego dnia z zastosowaniem znieczulenia miejscowego.

Wskazania

Wskazania

  • wybielanie warg sromowych
  • wybielanie krocza
  • wybielanie odbytu

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Zwiększenie komfortu i funkcjonowania pochwy oraz krocza, poprawa estetyki, lifting i odmłodzenie okolic intymnych, odzyskanie pewności siebie, poprawa jakości życia seksualnego.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg Vaginal Narrower daje natychmiastowy efekt zwężenia wejście do pochwy, korygując defekt estetyczny. Efekt zabiegu jest długotrwały, utrzymuje się nawet do kilku lat.

Zalecenia

Zalecenia przed zabiegiem

Przed kwalifikacją do wykonania zabiegu ma miejsce konsultacja ze specjalistą oraz wykonywane jest badanie ginekologiczne. Zaleca się, aby pacjentka zakwalifikowana do zabiegu Vaginal Narrower posiadała aktualną cytologię szyjki macicy. Optymalną fazą cyklu miesiączkowego do wykonania tego zabiegu jest jego pierwsza połowa (2-3 dni po miesiączce).

Zalecenia po zabiegu

Rehabilitacja po zabiegu liftingu krocza jest krótka, zwykle pacjentka wraca do normalnej aktywności w ciągu kilku dni po zabiegu. Podjęcie bezbolesnej aktywności seksualnej możliwe jest po upływie kilku tygodni od zabiegu. W okresie od wykonania zabiegu do rozpoczęcia następnego krwawienia miesiączkowego zaleca się stosowanie miejscowo środków do higieny intymnej o działaniu odkażającym.

Film

Przeciwskazania

Przeciwskazania

  • ostry stan zapalny pochwy i sromu (zabieg można wykonać po wyleczeniu infekcji)
  • uczulenie na leki stosowane do znieczulenia
  • ciężkie i rzadko występujące zaburzenia krzepliwości krwi
  • krwawienie miesiączkowe lub inne krwawienia z pochwy
  • choroba nowotworowa w obrębie narządów płciowych
  • ciąża
  • okres połogu

Cennik

Cennik

Nici liftingujące Vaginal Narrower
1 zabieg
Lifting pochwy i krocza – 1 para nici
4000 zł
 
Lifting pochwy i krocza – 2 pary nici
5500 zł