Sposób na utratę owalu twarzy, zmarszczki oraz odmłodzenie.

Zabieg

Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.

Jak działa

Na czym polega zabieg?

Profhilo to zabieg przy użyciu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym stężeniu, zróżnicowanej wielkości cząsteczek oraz całkowicie nowym sieciowaniu termicznym. Działanie Prophilo jest wielkopoziomowe, dzięki czemu odmładzamy nie tylko skórę, ale również tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

Koncepcja Profhilo opiera się na fachowej wiedzy z zakresu anatomii, dzięki której kwas hialuronowy aplikowany jest tylko w 10 wybranych punktach twarzy pacjenta. To minimalizuje ból i skraca czas, który trzeba spędzić w gabinecie, osiągając przy tym maksymalne efekty. Molekuła młodości powolnie i długotrwale uwalnia się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dochodzi również do pobudzenia syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu  skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.

Wskazania

Wskazania

 • wiotka skóra
 • zmarszczki
 • opadający owal twarzy
 • utracony kontur twarzy
 • zwiotczała skóra w okolicy twarzy, szyi, ramion, grzbietów dłoni, łokci, kolan, dekoltu

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Zabieg z użyciem preparatu Profhilo wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym, jak i w okolicy „kurzych łapek”. Wysmukla rysy twarzy przywracając odpowiednie napięcie skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz górną część szyi. Rysy twarzy stają się wysmuklone i wyraźniej zarysowane, a cała twarz odmłodzona. 
Zaaplikowana molekuła młodości Profhilo powoli i długotrwale działa na skórę jak „miliony sprężynek”, które przywracają kontur twarzy i nadają utracony z biegiem lat efekt jędrności. Działanie zabiegu jest wyjątkowo korzystne i obserwuje się poprawę stanu skóry u osób z rosacea i łuszczycą.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Jak długo utrzymuje się efekt?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, jednak w niektórych przypadkach zalecane jest wykonanie dodatkowego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Efekty zabiegu utrzymują się od 1 do 1,5 roku. Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonywać tzw. zabiegi przypominające.

Zalecenia

Zalecenia przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Zalecenia po zabiegu

Zabieg jest komfortowy dla pacjenta. W strzykawce znajduje się delikatny środek przeciwbólowy, który łagodzi ewentualne dolegliwości. Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności bezpośrednio po zabiegu. Niekiedy wstrzyknięcie preparatu może wywołać przejściową reakcję w postaci obrzęku, tkliwości i zaczerwienienia. Objawy ustępują jednak w ciągu 2-3 dni.

Film

Przeciwskazania

Przeciwskazania

 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroby nowotworowe
 • zaburzenie krzepnięcia krwi
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
 • grzybicze i bakteryjne infekcje skóry oraz stany zapalne
 • aktywna opryszczka

Cennik

Cennik

Profhilo
1 zabieg
Zabieg
1200 zł