Radiesse™

Radiesse to preparat należący do nowej generacji wypełniaczy semi-permamentnych. Daje nie tylko natychmiastowe, ale i długotrwałe efekty poprawy wyglądu. Służy do modelowania konturu twarzy, zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę.

Podwójny efektradiesse1
Kuracja aplikowana na pojedyncze zmarszczki często nie wystarcza, by przywrócić młody i świeży wygląd. Aby przeciwdziałać sile ciążenia i aby twarz odzyskała młodszy kształt, potrzebuje ona realnego wypełnienia. Ten efekt można uzyskać dzięki wypełniaczowi skóry, który równocześnie na nowo stymuluje naturalny proces produkcji własnego kolagenu, gwarantujący skuteczne i długotrwałe wypełnienie.

Radiesse jest produktem o podwójnym działaniu. Polega ono na natychmiastowym wygładzeniu zmarszczek przy jednoczesnej stymulacji produkcji kolagenu, który wspiera odnowę skóry. Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia, dzięki któremu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna. Radiesse™ przywraca objętość dokładnie w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki i obwisłe, zapadłe policzki, zaś powracają naturalne kontury twarzy. Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad 1,5-2 roku.

Zalety Radiesse:

  • szybkie i długotrwałe efekty dzięki stymulacji kolagenu
  • bezpieczeństwo
  • wysokie zadowolenie pacjentów

 

Bezpieczeństwo
Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa, w 2006 roku Radiesse otrzymał rejestrację FDA (Amerykańskie Stowarzyszenie d.s. Żywności i Leków). Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny tj. wchłania się sposób naturalny.

Ile potrzeba zabiegów?
Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg. Po 3-4 miesiącach zaleca się konsultację lekarską, podczas której lekarz dokona oceny i w razie potrzeby wykona zabieg uzupełniający. Pacjenci z reguły zaraz po wypełnieniu wracają do pełnej aktywności. Możliwe objawy niepożądane takie jak obrzęk, ból, zasinienia czy zaczerwienienie ustępują zwykle po 2-3 dniach.

 

radiesse3

radiesse4

radiesse5