Nowoczesne metody redukcji blizn.

Zabieg

Skuteczność terapii zależy od wybory metody redukcji blizn, od rodzaju blizny, jak i typu rany, która była jej źródłem. Jej główne cele to zmniejszenie rozmiarów blizny lub całkowite jej zredukowanie, a także eliminacja dolegliwości z nią związanych, takich jak ból, swędzenie, obrzęk, sztywnienie.

Jak działa

Jak działa

Najskuteczniejszą metodą do usuwania wszelkiego rodzaju blizn (potrądzikowych, pourazowych, rozstępów) jest laseroterapia. Podczas zabiegu na skutek kontrolowanego procesu uszkodzenia naskórka promieniem lasera następuje wzmożona produkcja włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry. Powstaje także nowa pokrywa nabłonkowa. Już po pierwszym zabiegu skóra wyraźnie się wygładza, a blizny widocznie spłycone.

W PROESTETICA Klinika dr Prager terapie usuwające blizny przeprowadzamy za pomocą najnowocześniejszej technologii laserowej na rynku – lasera pikosekundowego PICOCARE 450 oraz lasera frakcyjnego CO2.

Inną metodą przynoszącą bardzo dobre rezultaty jest Karboksyterapia Julie, czyli śródskórna iniekcja medycznego dwutlenku węgla prowadząca do poprawy struktury skóry. Zwiększony pod wpływem CO2 przepływ krwi powoduje lepsze utlenowanie i odżywienie tkanek oraz m. in. wzrost syntezy kolagenu i elastyny, a co za tym idzie – zwiększenie jędrności i elastyczności skóry, wygładzenie blizn i rozstępów. Więcej

Wskazania

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Po dobranej indywidualnie terapii, efekty w PROESTETICA Klinika dr Prager są zachwycające. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona a blizny spłycone. Pięknie wyrównuje się też koloryt, skóra odzyskuje świeżość, a pacjent komfort życia.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zalecenia

Film

Przeciwskazania

Cennik

Cennik

Usuwanie blizn
1 zabieg
Pakiet 5 zabiegów
Pakiet 10 zabiegów
Pakiet 15 zabiegów
Mała blizna
od 200 zł
 
 
 
Duża blizna, więcej blizn
cena indywidualna
 
 
 
Karboksyterapia Julie
230 zł
990 zł
1750 zł
2355 zł
Korekcia blizn po cięciu cesarskim
500 zł