Skuteczne zabiegi redukujące cienie pod oczami, rozjaśniające i wyrównujące koloryt skóry. Przywracają świeże, pełne blasku spojrzenie.

Zabieg

Cienie pod oczami to powszechny problem zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Do najważniejszych przyczyn powstawania cieni pod oczami zalicza się uwarunkowania genetyczne, zbyt intensywny tryb życia, stres, niedotlenienie, słabnące włókna kolagenowe oraz malejąca objętość podściółki tłuszczowej w okolicach oczodołu. Ponadto, skóra okolicy oczu jest z natury bardzo cienka i delikatna, a z wiekiem staję się jeszcze coraz cieńsza, co powoduje, że naczynia krwionośne zaczynają być znacznie bardziej widoczne.

Cienie pod oczami mogą być również objawem choroby. Zasinienie pod oczami utrzymujące się przez długi czas może być konsekwencją niedoczynności tarczycy, atopowego zapalenia skóry, odwodnienia lub nieprawidłowego odżywiania, a także alergii błony śluzowej nosa lub zapalenia spojówek. Głębokie cienie mogą również świadczyć o anemii, cukrzycy, nadciśnieniu tętniczym, niedożywieniu, a nawet wyniszczeniu organizmu w przebiegu ciężkich chorób (np. chorobie nowotworowej).

Jak działa

Usuwanie cieni pod oczami Poznań – metody leczenia

Odpowiednio dobrane terapie zabiegowe pozwolą odzyskać świeże, pełne blasku spojrzenie, a twarzy młody i promienny wygląd. PROESTETICA Klinika dr Prager, na tak delikatną i wrażliwą okolicę, oferuje tylko sprawdzone i bezpieczne metody leczenia.

Jedną z nich jest Karboksyterapia Julie, polegają na aplikacji w skórę odpowiedniej dawki medycznego dwutlenku węgla, naturalnie występującego w naszym organizmie. CO2 stymuluje produkcję kolagenu, uruchamia proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, poprawia się krążenie, a co za tym idzie i drenaż limfatyczny. Lepiej dotleniona i ukrwiona skóra łatwiej pozbywa się toksyn, obrzęki ustępują a cienie pod oczami ulegają redukcji i rozjaśnieniu. Karboksyterapia ma także działanie lipolityczne – niwelujemy poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Więcej

Doskonałe efekty redukcji cieni pod oczami przyniesie także zabieg wypełniający z użyciem kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania i magazynowania wody, przez co skóra jest wyraźnie nawilżona, ujędrniona, odzyskuje młody, świeży wygląd. Zniwelowany zostaje efekt przemęczenia i przygnębienia, jaki powstaje przez obecne pod oczami cienie. Więcej

Warto także poddać się specjalistycznej terapii regeneracji okolicy oka – Global Eyecon. Terapia Eyecon łączy innowacyjne składniki aktywne ze specjalistycznymi technikami zabiegowymi. Dzięki połączeniu peelingu i koktajlu do użycia śródskórnego, daje maksymalną skuteczność przy minimalnej inwazyjności zabiegu. Zabieg działa na delikatną skórę wokół oka przeciwstarzeniowo, redukuje cienie pod oczami, rozjaśnia i wyrównuje kolorytu skóry, przywracając świeże, pełne blasku spojrzenie. Więcej

Wskazania

Wskazania

  • cienie i worki po oczami
  • brak jędrności skóry
  • smutny wyraz twarzy
  • obrzęki pod oczami

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Usuwając cienie pod oczami odzyskujemy świeży, młodzieńczy wygląd. Po zabiegach skóra jest dotleniona, nawilżona, odżywiona i rozjaśniona. Obrzęki ustępuje, wyrównuje się jej koloryt. Nasza twarz nie wygląda już ponuro, zyskuje pogodne, promienne oblicze.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zalecenia

Film

Przeciwskazania

Cennik

Cennik

Usuwanie cieni pod oczami
1 zabieg
Pakiet 5 zabiegów
Restylane
800 zł
 
Redensity II
900 zł
 
Karboksyterapia Julie
250 zł
pakiet x 5 – 1000 zł