Zespół

dr Rafał Prager

Współzałożyciel Kliniki Medycyny Estetycznej PROESTETICA. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista chirurg II stopnia. Od 1992 r. pracował na Oddziale Chirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Od 2008 r. rozpoczął pracę na Oddziale Transplantologii i Chirurgii tegoż szpitala, gdzie zajmował się pobieraniem i przeszczepianiem narządów. Medycyną i chirurgią estetyczną zajmuje się od 2007 r.

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na nowoczesnych formach leczenia, starając się wdrażać innowacyjne techniki zabiegowe. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów dokształcających z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej na poziomie Master Class, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dąży do uzyskania optymalnego, lecz naturalnego efektu zabiegu, kładąc nacisk na bezpieczeństwo pacjenta.

Olga Prager

Dyrektor Zarządzający

Współzałożycielka Kliniki Medycyny Estetycznej PROESTETICA. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie poszerzała swą wiedzę na studiach podyplomowych z dziedziny Public Relations. Swe doświadczenie zbierała w czasie wieloletniej pracy w amerykańskich koncernach farmaceutycznych MSD i Lilly. Od 2007 r. zajmuje się rozwojem PROESTETICA wierząc, że najważniejsze jest wnikliwe słuchanie pacjenta i dostosowanie się do jego potrzeb.

Michał Stronka

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uzyskał specjalizację z z chirurgii ogólnej na Oddziale Chirurgii Ogólnej z zespołem Koloproktologii, Chirurgii Naczyniowej i Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu oraz specjalizację z transplantologii klinicznej na Oddziale Transplantologii, Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Plastycznej SPSK 2 im. H. Święcickiego UM w Poznaniu. Od lutego 2014 roku pełni funkcję zastępcy ordynatora oddziału, czynnie współtworzy i uczestniczy w programie transplantacji nerek. Jego zainteresowania zawodowe to: przewlekła niewydolność żylna, transplantologia narządowa, szeroko rozumiana medycyna rekonstrukcyjna, estetyczna i antyaging,. W trosce o jakość swojej pracy i zadowolenie pacjentów odbył wiele kursów i staży z zakresu chirurgii ogólnej, transplantacyjnej, naczyniowej i medycyny estetycznej. Od 2003 r. Czestniczył w wiodących krajowych i ogólnoświatowych konferencjach w w/w zakresie. W klinice PROESTETICA wykonuje zabiegi z zakresu flebologii i dermatochirurgii. Prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec dwójki dzieci, wielbiciel dobrego kryminału w formie czytanej, wina, roweru , PS4 i deski snowboardowej.

dr Ewa Stawicka

Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w 1988 r.. Specjalista dermatolog i wenerolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Przez wiele lat pracowała na oddziale dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Lutyckiej. Dermatologią estetyczną zajmuje się od kilkunastu lat. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii i Kosmetologii (ESCAD), biorąc udział w licznych kongresach organizowanych przez oba towarzystwa.

Posiada certyfikaty ESCAD uprawniające do wszystkich wykonywanych zabiegów. Specjalizuje się w leczeniu wszystkich schorzeń dzieci jak i dorosłych. W dermatologii estetycznej zależy jej na uzyskaniu naturalnego efektu przy użyciu bezpiecznych metod.

dr Katarzyna Zakrzewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista dermatolog i wenerolog z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Od wielu lat członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Autorka i współautorka prac naukowych z zakresu dermatologii i wenerologii oraz książek o problematyce dotyczącej chorób skóry (min. Dermatologia dla kosmetologów). Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach naukowych oraz kursach (min. dermatoskopia, elektrochirurgia, kriochirurgia, techniki laserowe, peelingi, zastosowanie toksyny botulinowej i wypełniaczy).

W kręgu zainteresowań zawodowych znajdują się m.in. trądzik pospolity i różowaty, choroby łojotokowe, atopowe zapalenie skóry, jak też najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

lek. med. Zdzisław Dubnicki

Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty z ultrasonografii, uroginekologii, zabiegowych technik endoskopowych, a także z dziedziny laseroterapii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej i naprawczej. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Katarzyna Tymicka

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zwolenniczka terapii skojarzonych, łączących zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, w celu uzyskania najkorzystniejszych efektów zabiegowych. Pracę traktuje jako pasję, dzięki czemu zadowolenie pacjentów stanowi priorytet w doborze indywidualnych terapii.

Agata Janiak

Kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie z Kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc w Poznaniu oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku Masaż w odnowie biologicznej. Doświadczona linergistka, z doskonałym poczuciem estetyki, finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym wśród 10 najlepszych linergistek w 2014 r.

Oliwia Gadecka

Studentka kosmetologi Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji. W wyborze pracy kieruje się przede wszystkim swoimi zainteresowaniami. Jej ulubiona dziedzina w kosmetologii, to pielęgnacja.

Ilona Grzybowska

Kierownik Recepcji

Absolewntka Wyższej Szkoły Umiejetnosci Społecznych w Poznaniu. Posiada szerokie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania. Budowanie stabilnego i odpowiedzialnego zespołu, etyka oraz odpowiedzialność to kluczowe jej wartości. Interesuje się psychologią społeczną a największą przyjemność sprawia jej dekorowanie wnętrz. Uważa, że wnętrze to piękno i funkcjonalność mające cieszyć, być wygodne i spójne z rytmem życia swoich mieszkańców.

Jagoda Tokarska

Recepcja

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Dietetyka. W Klinice zajmuje sie kompleksową obsługą Pacjenta oraz wsparciem administracyjnym.  Wolny czas lubi spędzać aktywnie oraz w towarzystwie bliskich osób.