Technologia

„Złote standardy” medycyny

Technologia to rozwój a tylko poprzez rozwój jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom dzisiejszego pacjenta – wymagającego i świadomego swoich potrzeb. Dlatego nieustannie śledzimy rynek, testujemy i wprowadzamy do naszego menu zabiegowego tylko najskuteczniejsze i bezpieczne technologie sprzętowe.

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy zabiegi laserem pikosekundowym, umożliwiające bezinwazyjne terapie odmładzania i głębokiej regeneracji skóry. Laseroterapie dopełniają najwyższej klasy lasery frakcyjne CO2 do resurfacingu skóry i redukcji blizn, zaawansowany V-laser do zamykania naczynek i usuwania przebarwień oraz najnowszy model lasera do trwałej depilacji – LightSheer Desire. Zabiegi modelujące ciało, redukujące tkankę tłuszczową oraz cellulit wykonujemy m.in. wykorzystując Ondę, bazującą na najnowszej technologii mikrofal Coolwaves, kriolipolizę Clatuu, karboksyterapię Julie, Venus Legacy czy masaż podciśnieniowy ICOONE. Na szukających alternatywy do chirurgicznego liftingu czeka sprawdzona technologia HIFU Ultraformer III, która w spektakularny i nieinwazyjny sposób liftinguje skórę, dając trwały efekt.

Dr Rafał Prager

„Stosujemy wyłącznie certyfikowany, zaawansowany technologicznie sprzęt, a terapie są oparte na przebadanych klinicznie preparatach. To gwarantuje naszym Pacjentom bezpieczeństwo oraz daje znakomite efekty leczenia”.

Nasz zespół

Kreatorka wizerunku, atmosfery i unikatowego stylu Kliniki. Od 2007 r. z sukcesem buduje i rozwija markę PROESTETICA, wsłuchując się w potrzeby pacjentów, wprowadzając do oferty najnowocześniejsze technologie, dbając o każdy detal. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie zgłębiała tajniki Public Relations. Wcześniej, przez wiele lat pracowała w amerykańskich koncernach farmaceutycznych m.in. MSD i Lilly.

Olga Prager

dyrektor zarządzająca, współzałożycielka kliniki

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Pracował m.in. na Oddziale Transplantologii i Chirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Medycyną i chirurgią estetyczną zajmuje się od 2007 r. W swojej pracy skupia się na nowoczesnych formach leczenia, wdrażając innowacyjne techniki zabiegowe. Uczestnik wielu szkoleń na poziomie Master Class. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dąży do uzyskania optymalnego, lecz naturalnego efektu zabiegu, kładąc nacisk na bezpieczeństwo pacjenta.

dr Rafał Prager

specjalista chirurg II stopnia, współzałożyciel kliniki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ze specjalizacją z chirurgii ogólnej oraz transplantologii klinicznej. Jego zainteresowania zawodowe to: przewlekła niewydolność żylna, transplantologia narządowa, medycyna rekonstrukcyjna, estetyczna i anti-aging. Odbył wiele kursów i staży z zakresu chirurgii ogólnej, transplantacyjnej, naczyniowej i medycyny estetycznej. W klinice PROESTETICA wykonuje zabiegi z zakresu flebologii i dermatochirurgii. Prywatnie wielbiciel kryminału, wina, PS4 i deski snowboardowej.

dr Michał Stronka

specjalista chirurg, specjalista transplantologii klinicznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Posiada certyfikaty z ultrasonografii, uroginekologii, zabiegowych technik endoskopowych, a także laseroterapii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej i naprawczej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

dr Zdzisław Dubnicki

specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Przez wiele lat pracowała na oddziale dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Lutyckiej. Dermatologią estetyczną zajmuje się od kilkunastu lat. Stoi na straży naturalnego efektu przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii i Kosmetologii (ESCAD). Bierze czynny udział w licznych kongresach.

dr Ewa Stawicka

specjalista dermatologii i wenerologii

Absolwent AM w Gdańsku. Pracownik Poradni Chirurgii Ogólnej i Urazowej, Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej w Koszalinie oraz Kliniki Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. W 2011-2016 r. kierownik Oddziału Chirurgicznego w Białogardzie, od 07.2021 r. kierownik Oddziału Chirurgicznego szpitala w Połczynie Zdroju. Instruktor liposukcji laserowej, laseroterapii endowaskularnej i lipotransferu. W PROESTETICA wykonuje zabiegi lipotransferu, operacje plastyczne powiek, uszu oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

dr Andrzej Ilków

specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z chirurgii ogólnej zdobył podczas 6-letniej pracy w CM HCP Szpitala im. św. Jana Pawła II w Poznaniu. Pracował na Oddziale Leczenia Ran Przewlekłych, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Poradni Chirurgicznej. Obecnie lekarz specjalista na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu. W trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. W PROESTETICA zajmuje się m.in. urologią estetyczną mężczyzn. Prywatnie miłośnik sportów motorowych i kolarstwa górskiego.

dr Piotr Konwiński

chirurg

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Kosmetologia jest jej pasją. Specjalizuje się w programach wyszczuplających i modelujących sylwetkę w połączeniu ze zdrowym żywieniem. Nieustannie rozwija swoje umiejętności w dziedzinie kosmetologii medycznej oraz anti-aging. Kocha podróże i odkrywanie nowych smaków. W wolnym czasie szlifuje swój kulinarny warsztat.

Kaja Sadzińska

kosmetolog, fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W kosmetologii docenia jej wszechstronność i możliwość holistycznego podejścia w terapiach rewitalizujących skórę twarzy i ciała. Bezpośredni kontakt z klientem dostarcza jej wiele radości. Nieustannie kształci się, zaczytuje w literaturze branżowej, uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. W wolnym czasie lubi gotować, relaks przy książce i dobrym jedzeniu jest jej ulubioną formą odpoczynku.

 

Monika Kwiatkowska

kosmetolog

Doświadczona linergistka, specjalistka od makijażu permanentnego, finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym w 2014 r. Doskonała technika, poczucie estetyki oraz precyzja sprawiają, że makijaż permanentny w jej wykonaniu to małe dzieło sztuki. Stoi na straży subtelności i harmonii. Efektem jej pracy jest zawsze makijaż podkreślający naturalne rysy lub ich subtelna korekta, nigdy przerysowany, sztuczny efekt.

Agata Barcińska

kosmetolog, linergistka

Absolwentka Kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Od lat aktywnie śledzi rozwój kosmetologii, w tym kosmetologii estetycznej HI-TECH, nieustannie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie, zgłębia tajniki najskuteczniejszych terapii, by jak najlepiej służyć klientom Kliniki. Stanowi także silne wsparcie w zespole obsługi pacjenta, zawsze z uwagą wysłucha i doradzi. Prywatnie pasjonatka fotografii i motoryzacji. 

Katarzyna Oczadły

kosmetolog, specjalista ds. obsługi pacjenta

Praca z ludźmi sprawia jej wielką satysfakcję. Wrażliwa na potrzeby pacjentów, zawsze stara się sprostać nawet wysokim wymaganiom. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Doświadczony manager w branży handlowej. Przez wiele lat pracowała na standardach obsługi klienta, organizowała szkolenia oraz dbała o dobrą atmosferę w swoich zespołach. Prywatnie miłośniczka podróży, nowych smaków oraz kotów.

Adrianna Dąbrowska

specjalista ds. obsługi pacjenta

Odpowiada za sprawne działanie administracji oraz, wspólnie z zarządem, za organizację pracy kliniki. Zawsze uśmiechnięta i w pełni zaangażowana. Kluczowymi wartościami są dla niej etyka i odpowiedzialność. Interesuje się psychologią społeczną i dekorowaniem wnętrz. Idealne wnętrze to dla niej kompilacja piękna, funkcjonalności oraz spójności z rytmem życia mieszkańców. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

Ilona Grzybowska

kierownik ds. administracyjno-organizacyjnych

Pasjonat nowoczesnych technologii oraz cyfryzacji działań marketingowych. Przekłada idee i wartości kliniki na jej obraz w sieci. Doświadczony marketingowiec, specjalista budowania wizerunku marek. Tworzy i zarządza strategią Public Relations i koordynuje działania reklamowe online. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Prywatnie wielki pasjonat surfingu.

Jan Prager

specjalista ds. marketingu i wizerunku marki

Umów się na wizytę

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

kontakt