Efektywność CLATUU

21 marca 2019

Walczysz z wałeczkami i trudnym tłuszczem w okolicach podbrzusza, ud, linii stanika oraz ramion? Mordercze treningi i ciężka dieta nie przynoszą rezultatów, a liposukcja jest zbyt drastycznym rozwiązaniem? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być KRIOLIPOLIZA?!

Laser frakcyjny i peeling laserowy

23 stycznia 2019

Okres od jesieni do wiosny to najlepszy czas na wykonywanie zabiegów laserem frakcyjnym. Skóra poddana temu zabiegowi musi unikać słońca, dlatego jeżeli myślisz o skorzystaniu z ich dobrodziejstwa, zrób to jak najszybciej.

Wywiad z dr Rafałem Pragerem

18 grudnia 2018

Jesień i zima to gorący okres w Klinice, brak opalenizny i silnego nasłonecznienia sprzyja intensywnym zabiegom. Sprawdzamy, które z nich warto wykonać jeszcze w tym sezonie i pytamy dr Rafała Pragera z Kliniki PROESTETICA o polecane zabiegi, codzienną pracę i przygotowania do Świąt.

Pielęgnacja domowa skóry – co zrobić by podtrzymać efekt zabiegów?

16 listopada 2018

Pracujesz do późna, jesteś zestresowana, nie masz czasu na zbilansowaną dietę? Efektem może być przesuszona skóra, cienie pod oczami i opuchnięcia, wrażliwość i rumień skóry oraz stany zapalne. Szkodliwy jest też długotrwały brak odpowiedniej ochrony skóry przed czynnikami środowiskowymi takimi jak promienie UV, kurz i spaliny, chłód czy bakterie. Brak właściwej pielęgnacji może spowodować przedwczesne starzenie się skóry i prowadzić do zaburzenia w wytwarzaniu płaszcza wodno-lipidowego, czyli naturalnej bariery ochronnej skóry.