BOTOKS – co warto wiedzieć?

11 kwietnia 2019

Toksyna botulinowa, zwana potocznie botoksem znajduje zastosowanie w medycynie od kilkudziesięciu lat. Wykorzystywana jest w leczeniu dolegliwości związanych z nieprawidłowym napięciem mięśniowym (np. zez), leczeniu bólów migrenowych, bruksizmu. Znalazła również swoje miejsce w gabinetach medycyny estetycznej.

Efektywność CLATUU

21 marca 2019

Walczysz z wałeczkami i trudnym tłuszczem w okolicach podbrzusza, ud, linii stanika oraz ramion? Mordercze treningi i ciężka dieta nie przynoszą rezultatów, a liposukcja jest zbyt drastycznym rozwiązaniem? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być KRIOLIPOLIZA?!

Laser frakcyjny i peeling laserowy

23 stycznia 2019

Okres od jesieni do wiosny to najlepszy czas na wykonywanie zabiegów laserem frakcyjnym. Skóra poddana temu zabiegowi musi unikać słońca, dlatego jeżeli myślisz o skorzystaniu z ich dobrodziejstwa, zrób to jak najszybciej.

Wywiad z dr Rafałem Pragerem

18 grudnia 2018

Jesień i zima to gorący okres w Klinice, brak opalenizny i silnego nasłonecznienia sprzyja intensywnym zabiegom. Sprawdzamy, które z nich warto wykonać jeszcze w tym sezonie i pytamy dr Rafała Pragera z Kliniki PROESTETICA o polecane zabiegi, codzienną pracę i przygotowania do Świąt.