Bezinwazyjna alternatywa dla chirurgicznej plastyki powiek.

Zabieg

Odmłodzenie skóry powiek metodą Madonna Lift to skuteczna alternatywa dla chirurgicznego zabiegu plastyki powiek. Niweluje nadmiar skóry na powiekach górnych, wygładza drobne zmarszczki na powiekach dolnych oraz redukuje cienie pod oczami.

Jak działa

Na czym polega laserowy lifting powiek Madonna Lift

Madonna Lift to zabieg wykorzystujący działanie lasera frakcyjnego CO2. Emitowane przez urządzenie ściśle określone dawki energii odparowują wierzchnie warstwy skóry powiek oraz podgrzewają jej głębsze warstwy. W efekcie, tkanki zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych, powieki górne unoszą się, odzyskują jędrność i gładkość, zaś powieki dolne stają się bardziej sprężyste i mniej opuchnięte. Redukcji ulegają także zmarszczki wokół oczu oraz cienie pod oczami.

Zabieg Madonna Lift jest bezbolesny, ponieważ wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Jest też zabiegiem bezpiecznym, a ryzyko uszkodzenia wzroku przez wiązkę lasera jest zminimalizowane do zera.

Wskazania

Wskazania

 • opadająca górna powieka
 • utrata jędrności i sprężystości powieki dolnej
 • zmarszczki
 • opuchlizna
 • cienie pod oczami

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Uniesienie powieki, uwydatnienie oka, odświeżenie spojrzenia, odmłodzenie i rozpromienienie twarzy, ujędrnienie i poprawa sprężystości, likwidacja cieni pod oczami, rozwiązanie problemu opuchlizny, poprawa samooceny i samopoczucia.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Jak długo utrzymuje się efekt?

Przebudowa włókien kolagenowych następuje do 3 miesięcy po zabiegu i dopiero wówczas można ocenić ostateczne rezultaty zabiegu. Efekt ujędrnienia powiek, wygładzenia skóry oraz rozjaśnienia cieni pod oczami widać zwykle już po 1 zabiegu. Dla ich utrwalenia zaleca się wykonanie serii od 3 do 6 zabiegów. Wykonanie serii zabiegów przynosi trwałe efekty na kilka lat.

Zalecenia

Zalecenia przed zabiegiem

Nie należy opalać się na 4 tygodnie przed zabiegiem. W przypadku stosowania leków: antykoagulantów, sterydów, fotouczulających, należy je odstawić na 7 dni przed zabiegiem, a następnie można je stosować ponownie po 14 dniach po zabiegu. Nie pić alkoholu w dniu wykonywania zabieg.

Zalecenia po zabiegu

Zabieg nie wyłącza pacjenta z normalnego funkcjonowania. Bezpośrednio po zabiegu możliwe są: zaczerwienienia, siniaki, obrzęki czy opuchlizna. W ciągu 7 dni objawy powinny ustąpić. Niewskazane jest w tym czasie nakładanie makijażu na okolice oczu oraz stosowanie kosmetyków z alkoholem. Ponadto, należy chronić oczy przed silną ekspozycją na słońce oraz działanie pyłów. Po około 10 dniach skóra wokół oczu może zacząć się łuszczyć, jest to jednak naturalny etap odbudowy. Należy stosować kremy o działaniu silnie nawilżającym.

Film

Przeciwskazania

Przeciwskazania

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • świeża opalenizna
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • choroby nowotworowe
 • stosowanie retinoidów oraz antybiotyków

Cennik

Cennik

Madonna Lift – laserowy lifting powiek
1 zabieg
Powieki
700 zł