3 w 1. Rozjaśnienie, ujędrnienie i odmłodzenie okolic intymnych.

Zabieg

Laserowe wybielanie odbytu i warg sromowych to zabieg nie tylko o walorach czysto estetycznych, ale także poprawiające samopoczucie pacjentów i jakość życia seksualnego. Ciemny koloryt okolic intymnych to najczęściej cecha dziedziczna, ale sprzyjają temu również czynniki zewnętrzne, takie jak zażywanie leków hormonalnych lub np. częste wizyty w solarium.

Terapia wybielenia okolic intymnych przeprowadzana jest przy użyciu światła laserowego. Polega na naświetleniu obszaru zabiegowego wiązką lasera, w wyniku czego miejsce poddane działaniu lasera ulega rozjaśnieniu. Dodatkowym efektem zabiegu jest odmłodzenie i ujędrnienie okolic intymnych. Zabieg trwa około kilkunastu minut, jest całkowicie bezpieczny i daje natychmiastowe efekty.

W PROESTETICA Klinika dr Prager wybielanie okolic intymnych wykonujemy przy użyciu sprawdzonej, innowacyjnej technologii laserowej – lasera frakcyjnego CO2.

Jak działa

Jak działa

Leczenie nadmiernej pigmentacji okolic intymnych polega na przeprowadzeniu terapii rozjaśniającej przy użyciu światła laserowego. Laserowe wybielanie odbytu i warg sromowych to zabieg nie tylko o walorach czysto estetycznych, ale także poprawiające samopoczucie pacjentów i jakość życia seksualnego.

Terapia przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 polega na naświetleniu obszaru zabiegowego wiązką lasera, w wyniku czego miejsce poddane działaniu lasera ulega rozjaśnieniu. Dodatkowym efektem zabiegu jest odmłodzenie i ujędrnienie okolic intymnych. Zabieg trwa około kilkunastu minut, jest całkowicie bezpieczny i daje natychmiastowe efekty. Zabieg prze­pro­wa­dza się w znie­czu­le­niu powierzchniowym, wykorzystując krem znieczulający.

Wskazania

Wskazania

  • wybielanie warg sromowych
  • wybielanie krocza
  • wybielanie odbytu

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Miejsce intymne poddane terapii rozjaśnia się już po pierwszym zabiegi, jednak z każdym kolejnym zabiegiem efekt jest bardziej satysfakcjonujący. Dodatkowym efektem laseroterapii jest ujędrnienie i odmłodzenie okolic intymnych, co nie tylko podnosi samoocenę, ale również może zwiększyć komfort pożycia intymnego oraz zapobiec ewentualnym problemom z suchością czy pieczeniem okolic intymnych.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Jak długo utrzymuje się efekt?

Aby terapia przyniosła oczekiwane efekty należy wykonać serię do 6 zabiegów w odstępach miesięcznych. Ilość zabiegów i ich częstotliwość ustalana jest indywidualnie podczas wizyty konsultacyjnej.

Zalecenia

Zalecenia przed zabiegiem

W przypadku kobiet wymagane jest ważne badanie cytologiczne. O kwalifikacji do zabiegi decyduje lekarz podczas wizyty konsultacyjnej.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu skóra może być podrażniona, dlatego zaleca się smarowanie tej okolicy maściami nawilżającymi oraz powstrzymanie się od współżycia aż do całkowitego wygojenia.

Film

Przeciwskazania

Przeciwskazania

  • infekcje pochwy i sromu
  • ciąża
  • karmienie piersią
  • nowotwory
  • uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej

Cennik

Cennik

Laserowe wybielanie okolic intymnych
1 zabieg
Zabieg
od 1000 zł