Mimo zdrowej diety i aktywności fizycznej nie możesz pozbyć się zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej? Podczas konsultacji, nasz kosmetolog zaprojektuje dla Ciebie najskuteczniejszą terapię łączoną, która przyniesie doskonałe efekty zabiegowe.

Zabieg

Mimo zdrowej diety i aktywności fizycznej nie możesz pozbyć się zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej? A może Twoim problemem jest wiotka, pozbawiona elastyczności i jędrności skóra? Niechciana „skórka pomarańczowa” dotknęła także i Ciebie?

Na te i wiele innych problemów odpowiada współczesna medycyna i kosmetologia estetyczna. Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologicznemu, mamy do dyspozycji najnowocześniejsze sprzęty HI-TECH, medyczne urządzenia, które w odpowiednich rękach, indywidualnie dobrane do pacjenta, przynoszą spektakularne efekty zabiegowe.

Dzięki nowoczesnym technologiom możemy spektakularnie zredukować tkankę tłuszczową, wyszczuplić i wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę, poprawić jej strukturę i gęstość. Zabiegi modelujące ciało to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego cellulitu oraz drenaż ciała.

Podczas konsultacji, nasz kosmetolog zaprojektuje dla Ciebie najskuteczniejszą terapię łączona, która przyniesie doskonałe efekty zabiegowe.

Jak działa

Zakres konsultacji

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • redukcja centymetrów w obwodach
  • likwidacja opornej, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
  • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
  • utrata jędrności i elastyczności skóry
  • redukcja cellulitu
  • opuchlizna, obrzęki
  • uczucie ciężkich nóg

Wskazania

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu

Konsultacja przed zabiegiem to profesjonalna ocena kondycji Twojej skóry oraz jej potrzeb. Zanim zapiszesz się na popularny w mediach czy wśród celebrytów zabieg, sprawdź czy aby na pewno będzie to dobre dla Twojej skóry czy ciała. Może się okazać, że zabieg ten nie przyniesie w Twoim przypadku spodziewanych efektów. Konsultacja z ekspertem eliminuje to ryzyko i jest gwarancją, że zaproponowana terapia spełni Twoje oczekiwania.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zalecenia

Film

Przeciwskazania

Cennik

Cennik

Konsultacja – modelowanie ciała
1 konsultacja
konsultacja
100 zł